Osiedle:Kosów Miejscowość:Tychy Wielkość inwestycji:4 domy

Opis osiedla

Osiedle Kosów łączy zalety niskiej, dwukondygnacyjnej zabudowy szeregowej, funkcjonalnej, nowoczesnej architektury oraz lokalizacji, która zapewni mieszkańcom przestrzeń, bezpieczeństwo i codzienną wygodę. Kameralna inwestycja obejmuje tylko 4 apartamenty, które wyróżniają się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze znajduje się strefa dzienna z salonem, kuchnią, schowkiem i pomieszczeniem gospodarczym i wc. Piętro – strefa nocna – to 2 sypialnie oraz łazienka.

Z przodu budynków znajduje się otwarty, wybrukowany podjazd z 2 miejscami parkingowym, które zapewniają odpowiedni komfort użytkowania pojazdów. W każdym apartamencie zaprojektowano indywidualne ogrody – przestrzeń idealną do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Budynki wykonywane w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami budowy i z wykorzystaniem niezawodnych materiałów. Wyróżniają się trwałością, bardzo dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną. W domach na parterze i na piętrze znajduje się ogrzewanie podłogowe zasilane kotłem gazowym. Każdym z domów ma podłączenia do sieci miejskich: ciepła systemowego lub gazu, wodnej, kanalizacyjnej, deszczowej i internetowej.